سوالات پرتکرار خریداران

بازدید کننده گرامی، در صورتی که پاسخ سوالات خود را در این بخش پیدا نکردید، می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما موضوع خود را با ما در میان بگذارید.

فرمت فیلم‌‌ها به چه صورت است؟

فرمت فیلم‌ها به‌صورت فایل‌های MKV، AVI و یا MP4 است. (معمولا MKV)

فیلم‌ها با چه فرمتی بر روی دی‌وی‌دی رایت میشوند؟

فیلم‌ها با همان فرمت اصلی خودشان (MKV, AVI و یا MP4) به‌صورت دیتا بر روی دی‌وی‌دی فایو رایت می‌شوند.

کالکشن‌ها چگونه بسته‌بندی می‌شوند؟

دی‌وی‌دی‌ها در داخل یک قاب قرار می‌گیرند که بر روی قاب کاور مناسب کالکشن طراحی شده است. (در قسمت توضیحات هر کالکشن موارد مربوطه ذکر شده است).

در هر دی‌وی‌دی چند فیلم قرار می‌گیرد؟

در هر دی‌وی‌دی به‌اندازه‌ی 4 گیگابایت فیلم در آن رایت می‌شود. (ممکن است یک دی‌وی‌دی شامل چند فیلم باشد).

حداقل قیمت سفارش چقدر است؟

حداقل قیمت سفارش با احتساب هزینه پست (25 هزار تومان ثابت) برابر 100 هزار تومان است.

دی‌وی‌دی‌ها بر روی دستگاه‌های دی‌وی‌دی پلیر قابل پخش هستند؟

دی‌وی‌دی‌ها بر روی دستگاه‌های دی‌وی‌دی پلیر خانگی (دی‌وی‌دی پلیر‌های قدیمی) قابل پخش نیستند اما در دستگاه‌های بلوری پلیر جدید قابل پخش هستند. و همچنین می‌توانید با کامپیوترهای خانگی و لپ‌تاپ دی‌وی‌دی‌ها را باز کنید و فیلم‌ها را کپی و تماشا کنید. (سعی کنید حتماً بعد از دریافت دی‌وی‌دی‌ها محتویات کل دی‌وی‌دی‌ها را بر روی کامپیوترتان کپی کنید و بعدازآن از روی کامپیوتر فیلم‌ها را تماشا کنید و دی‌وی‌دی‌ها را در جای امنی نگه‌دارید. هر فیلمی را هم که بخواهید می‌توانید از روی کامپیوترتان بر روی فلش کپی کنید و با تلویزیون فیلم را ببینید).

بر روی دی‌وی‌دی‌‌ها اسامی فیلم‌ها مشخص است؟

بر روی دی‌وی‌دی‌ها (در مجموعه‌های کالکشن کارگردانان و کالکشن‌های سینمایی ویژه) یک لیبل طراحی شده چاپ می‌شود که اسامی فیلم‌ها روی هر دی‌وی‌دی مشخص است. بر روی تک فیلم‌ها در قسمت معرفی فیلم هیچ اسمی و هیچ عکسی بر روی دی‌وی‌دی‌ها چاپ نمی‌شود.

کیفیت فیلم‌ها چگونه است؟

فیلم‌ها با بهترین کیفیت موجود در فضای نت هستند. اگر نسخه بلوری فیلم‌ها منتشر شده باشد فیلم‌ها با کیفیت اچ‌دی 720 یا فول اچ‌دی 1080 هستند. در غیر این صورت فرمت دی‌وی‌دی ریپ با فرمت mkv.

آیا فیلم‌ها زیرنویس فارسی دارند؟

در قسمت توضیحات مربوط به هر کالکشن لیست کامل فیلم‌های هر کالکشن گذاشته شده است و جلوی هر فیلم با علائم اختصاری PER (زیرنویس فارسی دارد)، ENG (فقط زیرنویس انگلیسی دارد) و No Sub (نه زیرنویس فارسی دارد نه انگلیسی) توضیحات مربوط به زیرنویس آن فیلم مشخص است..

سفارشات چند روزه ارسال می‌شوند؟

از 5 تا 10 روز کاری. در قسمت حساب کاربری من می‌توانید در قسمت سفارشات وضعیت سفارشات خود را ببینید و آن‌ها را پیگیری کنید. از طریق ایمیل هم وضعیت سفارشات شما اطلاع داده می‌شود.